Systemy komputerowe

Wszystkie oferowane systemy są produktami naszego autorstwa.

Kadry-Płace

System Kadry - Płace dedykowany jest firmom i instytucjom, które potrzebują sprawnego i bezpiecznego narzędzia do zarządzania personelem oraz złożonych obliczeń finansowych.


Finanse-Księgowość

System Finanse - Księgowość przeznaczony jest dla firm prowadzących pełną księgowość tj. księgi handlowe w oparciu o Ustawę o rachunkowości.
 

Mała Firma

System Mała Firma to wygodne zintegrowane narzędzie będące połaczeniem modułu do fakturowania i księgi przychodów i rozchodów dla firm prowadzących uproszczoną księgowość.


Usługi komputerowe

W ramach usług serwisowych zapewniamy użytkownikom naszych systemów ich wdrażanie oraz konserwację ekspoloatacyjną programów.
Dodatkowo świadczymy wszelkie usługi związane z programem 'Płatnik' (deklaracje ZUS): szkolenia, naprawę baz danych, konwersję baz danych z formatu ACCESS na SQL itp.


Dzierżawa systemów komputerowych

Dzierżawa systemów to serwis pozwalający na korzystanie z systemów komputerowych naszego autorstwa za pośrednictwem internetu. Korzystanie z usługi jest możliwe na każdym komputerze z systemem operacyjnym Windows oraz posiadającym stały dostęp do internetu.
Wdrożenie usługi zostało zrealizowane przy wsparciu Unii Europejskiej w ramach funduszu:
UNIA DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH PROGRAM KONKURENCYJNOŚĆ